Sīkdatņu politika

Tīmekļa vietnes www.dabaspieskariens.lv pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lietojot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes ļauj mums atpazīt un saskaitīt mājaslapas apmeklētāju skaitu, un redzēt kā šie apmeklētāji pārvietojas šajā mājaslapā.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai uz citu mājaslapu, kas atpazīst šo sīkdatni.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to, kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Šajā vietnē izmantotās sīkdatnes

Google Analytics

Vietnē tiek izmantota juridiskās personas “Google Inc.” izstrādātā programma “Google Analytics”. Programma izmanto sīkdatnes, dodot iespēju vietnes uzturētājam analizēt, kā vietne tiek izmantota.

Ja Jūs vēlaties, lai SIA Dabas pieskāriens neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm šajā tīmekļa vietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks.