Pie mums ir iespējams iegādāties jau gatavus dāvanu komplektus. 

Visjaunākais no dāvanu komplektiem ir, sadarbībā ar Lemiseles vīna darītavu veidotie, komplekti - Lemiseles romantiskā sviesta puķīte & ābolu stiprais Limba āžu spēriens, kā arī Lemiseles attīrošā sviesta puķīte & Lemiseles upeņu vīns. 

Senai pilsētai un tās senajam nosaukumam par godu tika radīti uzņēmumi – Lemsel Vīna Darītava un Dabas pieskāriens. Uzņēmumi ir gandarīti, ka var darboties Limbažos. 

Kā radies Limbažu nosaukums?

Limbaži – pilsēta Vidzemē, kura senāk tika dēvēta par Lemiseli, Lemsel. Hanzas savienības pilsēta, kas senatnē aktīvi darbojās tirdzniecībā.

Leģenda vēsta, ka tai laikā, kad Svētupe bijusi ļoti dziļa, kādas svešas zemes tirgotāji pa upi ar jūras kuģiem atbraukuši Limbažos pārdot savas mantas. Mantas bijušas diezgan patīkamas, tāpēc arī pie viņiem tūlīt ieradušies mantu pircēji diezgan prāvā skaitā. Kāds tirgotājs, kurš nemācējis latviski, vēlējies zināt, kā sauc pilsētu, un svešā valodā par to jautājis vienam mantu pircējam. Šis, nesaprazdams, ko tirgotājs īsti vēlas, gribējis, lai kaimiņš, kura vārds bijis Limba, ar viņu runātu, metis tam ar roku, saucot: „Limba, Limba, Limba!” Limba arī gājis turp. Bet kādam otram kaimiņam, kurš sapratis, ap ko lieta grozās, nepaticis, ka svešam cilvēkam tiek pateikts pilsētas vārds, tāpēc viņš abus pirmos lamājis, uz tiem pastāvīgi saucot: „Āži, āži, āži!” Tirgotājam pilsētas vārds neticis pateikts, bet viņš domājis, ka tas būšot abu dzirdēto vārdu kopojums: Limbaāži. Šie tirgotāji pirmie sākuši nosaukt pilsētu ar vārdu Limbaži, kas ar laiku iesakņojies visā apkārtnē.

Droši sazinieties ar mums par šo komplektu cenu un iegādi. 

 .